header foto header foto header foto header foto

Commissies

Bestuur

Liliane Schepers
Voorzitter
 
Ricardo Boerkamp
Penningmeester
 
Marijke Kamphuis-Treur
Secretaris
 
Facilitair
Sigrid van der Kamp-voorbrood
Bestuurslid
 
Organisatie en Sport
Liliane Schepers
Bestuurslid
 
Technische Commissie
Menno Norg
Bestuurslid
 

Technische Commissie

Menno Norg
Hoofd
 
Jasper Verschuur
hoofd technische staf
 
Benjamins
Lieke Lindeboom
Coördinator
 
Jongens A
Menno Norg
Coördinator
 
Jongens B
Menno Norg
Coördinator
 
Jongens C, D, E en F
Olaf Zernitz
Coördinator
 
Keepers
David Luinge
Coördinator
 
Meisjes A
Sander Verhoef
Coördinator
 
Meisjes B
Marcel Kuiten
Coördinator
 
Meisjes C
Ilse van Voorden
Coördinator
 
Meisjes D
Vera van der Vegt
Coördinator
 
Meisjes E, F
Geert de Groen
Coördinator
 
Veteranen
Jeroen van Stokkum
Coördinator
 
Zaalhockey
Edward van der Leur
Coördinator
 

G-Hockey

Marijke Kamphuis-Treur
Coördinator
 
Erna Boswinkel
Commissielid
 
Ansjelien Meuris
Commissielid
 

Hoofd Technische coördinatoren

Jaap Waisvisz
Hoofd
 

Technische coördinatoren (training)

A/B jongens, meisjes
Jasper Verschuur
Coördinator
 
JE/ME, JF/MF
Jaap Waisvisz
Coördinator
 
Jaap Waisvisz
Hoofd
 
Meisjes selectieteams C/D
Daan Smit
Coördinator
 

Sponsoring en Communicatie

Communicatiecommissie

Arjen van Dis
Webmaster

Facilitair

Letteke Geukes
Hoofd
 
Edward van der Leur
Gevonden voorwerpen
 
Clubhuisbeheerder
Edward van der Leur
Beheerder
 
Sleutelbeheer
Hans Ladrak
Beheerder

Barcommissie

Jacqueline van der Kolk
Indeler bardiensten
 
Lian Westhoff-Schulte
Commissielid
Erik Tissingh
Commissielid
Riemy Mulder
Commissielid
Bas Van Barneveld
Commissielid
Marja Schotman
Commissielid
Gina Derksen
Commissielid
Rosita de Muinck Keizer
Commissielid
Martine van den Berg
Commissielid
Jeannette van Manen
Commissielid
Manon Vriezekolk
Commissielid
Ronald Warmenhoven
Commissielid
Letteke Geukes
Bestuurslid
 

Administratie

Ricardo Boerkamp
Hoofd
 
Ledenadministratie
Hester van Zijll de Jong
Secretaris
 
LISA
Tony Guépin
Systeembeheerder
 
Subcommissie
Belinda Schrier
Commissielid

Organisatie

Liliane Schepers
Hoofd
 
Keepers Materialen
David Luinge
Beheerder
 
Rijders / Hulpouders
Alex Winkel
Coördinator
Wedstrijdtafel
Monique Guépin
Coördinator
 
Cyril Onstenk
Captain
Chantal Groot Kormelink
Captain
 
Jan-Willem Kloosterboer
Captain
 
Tony Guépin
Captain
 
Nardy Fons
Captain
 
Saskia Spliet
Captain
 
Aleid van der Wal
Captain
 
Rian Bolder
Captain

Scheidsrechters Commissie

Scheidsrechters
Willem Jan Esmeijer
Voorzitter
 
Yolanthe Franken
Coördinator
Scheidsrechters Opleidingen
Monique Guépin
Coördinator
 
Eric de Jong
Coördinator

Wedstrijd Secretariaat

Junioren / Jongste Jeugd
Petra De Haas
Wedstrijdsecretaris
 
Senioren
Albert Gasseling
Wedstrijdsecretaris
 

EFA (Evenementen, Feesten, Activiteiten)

Martine van den Berg
Commissielid
 
David Luinge
Commissielid
 
Edward van der Leur
Commissielid
 

Jeugdbestuur

Friso Wisse Smit
Voorzitter
 
Luna Zebregs
Penningmeester
 
Arend Beelen
Secretaris
 
Gijs van der Neut
Commissielid
 
Karlijn ten Dam
Commissielid
 
Kim Lammers
Commissielid
 
Jelle Blans
Commissielid