MIXED HOCKEY CLUB ZUTPHEN
Standen van alle teams
Junioren 
  JA 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle JA1 3 9 3 0 0 22 4
2 Mezen JA1 3 9 3 0 0 9 6
3 Arnhem JA1 3 6 2 0 1 11 6
4 Doetinchem JA1 3 6 2 0 1 11 7
5 Nijmegen JA2 3 3 1 0 2 7 7
6 Zutphen JA1 3 3 1 0 2 9 10
7 QZ JA1 3 0 0 0 3 5 13
8 Lochem JA1 3 0 0 0 3 5 26
  Subtopklasse 
  JA 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JA3 3 9 3 0 0 12 5
2 Apeldoorn JA2 3 4 1 1 1 9 6
3 Zutphen JA2 3 4 1 1 1 7 6
4 Deventer JA2 3 4 1 1 1 6 5
5 Avanti JA1 3 4 1 1 1 6 7
6 HCM JA2 3 4 1 1 1 5 7
7 Kromhouters JA2 3 2 0 2 1 5 6
8 Arnhem JA2 3 1 0 1 2 5 13
  2e klasse 
  JB 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle JB1 3 9 3 0 0 19 9
2 Apeldoorn JB1 3 7 2 1 0 14 1
3 Ede JB1 3 7 2 1 0 13 2
4 Zutphen JB1 3 6 2 0 1 10 11
5 Oosterbeek JB1 3 3 1 0 2 8 7
6 Twente JB1 3 3 1 0 2 5 12
7 Nijmegen JB2 3 0 0 0 3 2 10
8 Bully JB1 3 0 0 0 3 1 20
  Subtopklasse 
  JB 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem JB1 3 9 3 0 0 34 2
2 Nijmegen JB3 3 9 3 0 0 18 3
3 Bemmel JB1 3 6 2 0 1 16 5
4 Beuningen JB1 3 4 1 1 1 6 7
5 Ede JB2 3 4 1 1 1 9 11
6 Apeldoorn JB4 2 0 0 0 2 2 14
7 Mezen JB2 2 0 0 0 2 1 17
8 Zutphen JB2 3 0 0 0 3 7 34
  2e klasse 
  JB 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Union JB3 3 7 2 1 0 17 9
2 Nijmegen JB4 3 6 2 0 1 18 4
3 Wijchen JB2 3 6 2 0 1 17 12
4 Zutphen JB3 3 6 2 0 1 9 9
5 HCM JB2 3 4 1 1 1 14 10
6 Oude IJsselstreek JB1 3 4 1 1 1 12 14
7 Avanti JB1 3 1 0 1 2 4 18
8 Ares JB2 3 0 0 0 3 7 22
  3e klasse 
  JC 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem JC1 3 9 3 0 0 25 1
2 Hattem JC1 3 7 2 1 0 11 8
3 Twente JC1 3 6 2 0 1 16 7
4 Zwolle JC2 3 4 1 1 1 8 7
5 Nijmegen JC2 3 4 1 1 1 6 8
6 Union JC1 3 2 0 2 1 4 9
7 Ede JC1 3 1 0 1 2 6 18
8 Zutphen JC1 3 0 0 0 3 0 18
  Subtopklasse 
  JC 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JC3 3 9 3 0 0 24 0
2 PW JC2 3 9 3 0 0 19 4
3 Zutphen JC2 2 6 2 0 0 20 1
4 Almelo JC2 3 6 2 0 1 8 8
5 Kampen JC1 2 3 1 0 1 8 5
6 Zwolle JC6 3 3 1 0 2 9 17
7 Dalfsen JC1 2 0 0 0 2 0 14
8 Almelo JC3 3 0 0 0 3 2 21
9 Hardenberg JC1 3 0 0 0 3 4 24
  3e klasse 
  JD 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek JD1 3 9 3 0 0 12 4
2 Upward JD1 3 6 2 0 1 6 4
3 Twente JD1 3 5 1 2 0 5 4
4 Zutphen JD1 3 4 1 1 1 13 5
5 Ede JD1 3 1 0 1 2 4 9
6 Zwolle JD2 3 0 0 0 3 1 15
  Subtopklasse 
  JD 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbetuwe JD1 3 7 2 1 0 19 9
2 Ares JD1 3 7 2 1 0 10 4
3 EHV JD1 3 4 1 1 1 12 11
4 Zutphen JD2 3 4 1 1 1 6 6
5 Beuningen JD1 3 1 0 1 2 8 10
6 Oosterbeek JD2 3 1 0 1 2 4 19
  2e klasse 
  JD 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haackey JD1 2 6 2 0 0 26 3
2 Almelo JD1 3 6 2 0 1 11 20
3 Twente JD2 2 3 1 0 1 8 5
4 Bully JD1 2 3 1 0 1 4 12
5 Zutphen JD3 3 0 0 0 3 2 11
  2e klasse 
  MA 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bully MA1 3 7 2 1 0 8 4
2 Wageningen MA2 3 7 2 1 0 7 3
3 Kromhouters MA1 3 7 2 1 0 5 2
4 Deventer MA1 3 6 2 0 1 7 2
5 Nijmegen MA2 3 4 1 1 1 10 4
6 EHV MA1 3 1 0 1 2 2 6
7 Zutphen MA1 3 1 0 1 2 3 8
8 Ares MA1 3 0 0 0 3 1 14
  Subtopklasse 
  MA 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Flevoland MA1 3 9 3 0 0 17 1
2 Upward MA2 3 7 2 1 0 12 3
3 Nijmegen MA3 3 6 2 0 1 8 9
4 Bemmel MA1 3 5 1 2 0 6 3
5 Druten MA1 3 4 1 1 1 8 10
6 Overbetuwe MA1 3 1 0 1 2 5 8
7 Salland MA1 3 1 0 1 2 5 10
8 Zutphen MA2 3 0 0 0 3 1 18
  1e klasse 
  MA 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bully MA3 3 9 3 0 0 20 6
2 Holten MA1 3 6 2 0 1 12 7
3 Twente MA3 3 6 2 0 1 6 4
4 Twente MA4 3 6 2 0 1 4 7
5 Almelo MA3 3 3 1 0 2 8 6
6 Haackey MA3 3 3 1 0 2 5 10
7 Zutphen MA3 3 3 1 0 2 7 13
8 Meppel MA2 3 0 0 0 3 4 13
  3e klasse 
  MA 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Twente MA5 3 9 3 0 0 11 6
2 PW MA2 2 6 2 0 0 8 0
3 Zwolle MA7 2 3 1 0 1 9 5
4 Ares MA4 2 1 0 1 1 7 8
5 Twente MA6 2 1 0 1 1 6 7
6 EHV MA4 1 0 0 0 1 0 5
7 Zutphen MA4 2 0 0 0 2 1 11
  4e klasse 
  MA 5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  MB 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MB1 3 7 2 1 0 7 2
2 Zutphen MB1 3 7 2 1 0 3 0
3 Apeldoorn MB1 3 6 2 0 1 4 2
4 Upward MB1 3 6 2 0 1 4 3
5 Zwolle MB2 3 4 1 1 1 1 1
6 Twente MB1 3 3 1 0 2 4 5
7 Union MB1 3 1 0 1 2 1 6
8 Wageningen MB2 3 0 0 0 3 1 6
  Subtopklasse 
  MB 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mezen MB1 3 9 3 0 0 8 5
2 Beuningen MB1 3 6 2 0 1 13 9
3 Nijmegen MB3 3 6 2 0 1 11 7
4 Goor MB1 3 6 2 0 1 8 8
5 Zutphen MB2 3 3 1 0 2 8 8
6 Apeldoorn MB2 3 3 1 0 2 7 7
7 Ede MB2 3 3 1 0 2 7 11
8 Arnhem MB2 3 0 0 0 3 4 11
  2e klasse 
  MB 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oosterbeek MB2 3 9 3 0 0 10 2
2 Druten MB1 3 7 2 1 0 10 3
3 Nijmegen MB4 3 6 2 0 1 7 6
4 HCM MB2 3 5 1 2 0 6 4
5 Wijchen MB2 3 4 1 1 1 6 4
6 Druten MB2 3 2 0 2 1 4 7
7 Zutphen MB3 3 0 0 0 3 1 8
8 Upward MB4 3 0 0 0 3 3 13
  2e klasse 
  MB 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MB3 3 9 3 0 0 17 2
2 Zutphen MB4 3 7 2 1 0 12 3
3 Bully MB5 3 7 2 1 0 10 3
4 EHV MB3 3 3 1 0 2 10 10
5 Twente MB3 3 3 1 0 2 4 8
6 Goor MB2 3 3 1 0 2 4 9
7 EHV MB4 3 3 1 0 2 6 13
8 Almelo MB4 3 0 0 0 3 1 16
  3e klasse 
  MB 5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MB11 3 9 3 0 0 14 1
2 Hattem MB3 3 7 2 1 0 6 3
3 Mezen MB4 3 7 2 1 0 5 2
4 Mezen MB5 3 4 1 1 1 3 4
5 Apeldoorn MB7 3 4 1 1 1 5 8
6 Zutphen MB5 3 1 0 1 2 4 6
7 Zwolle MB9 3 1 0 1 2 2 9
8 Meeuwen MB3 3 0 0 0 3 2 8
  4e klasse 
  MB 6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Flevoland MB4 3 9 3 0 0 15 1
2 Meppel MB4 3 9 3 0 0 13 0
3 Zutphen MB6 3 6 2 0 1 13 1
4 Ares MB6 3 3 1 0 2 5 15
5 Deventer MB6 3 0 0 0 3 4 13
6 Almelo MB6 3 0 0 0 3 0 20
  4e klasse 
  MB 7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 EHV MB6 3 7 2 1 0 9 5
2 PW MB4 3 5 1 2 0 7 6
3 Zutphen MB7 3 4 1 1 1 6 4
4 Twente MB7 3 4 1 1 1 6 6
5 Almelo MB5 3 4 1 1 1 6 7
6 Twente MB6 3 0 0 0 3 6 12
  4e klasse 
  MC 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MC1 3 9 3 0 0 7 1
2 Nijmegen MC1 3 7 2 1 0 5 2
3 Zutphen MC1 3 6 2 0 1 7 4
4 Apeldoorn MC1 3 6 2 0 1 6 4
5 Upward MC1 3 4 1 1 1 5 4
6 Bully MC1 3 3 1 0 2 2 6
7 Zwolle MC2 3 0 0 0 3 4 8
8 HCM MC1 3 0 0 0 3 4 11
  Subtopklasse 
  MC 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 EHV MC1 3 9 3 0 0 10 1
2 Zutphen MC2 3 7 2 1 0 8 5
3 Bemmel MC1 3 6 2 0 1 6 1
4 Ares MC1 3 6 2 0 1 3 2
5 Oosterbeek MC1 3 3 1 0 2 8 4
6 Almelo MC1 3 3 1 0 2 7 8
7 Twente MC2 3 1 0 1 2 4 11
8 Nijmegen MC2 3 0 0 0 3 0 14
  Subtopklasse 
  MC 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haackey MC1 3 6 2 0 1 7 5
2 Bully MC2 3 6 2 0 1 6 4
3 Zutphen MC3 3 6 2 0 1 7 6
4 Lochem MC1 3 6 2 0 1 5 4
5 QZ MC1 3 4 1 1 1 4 4
6 Twente MC3 3 3 1 0 2 6 8
7 Zevenaar MC1 3 2 0 2 1 3 4
8 Overbetuwe MC1 3 1 0 1 2 2 5
  1e klasse 
  MC 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Twello MC1 3 9 3 0 0 11 0
2 HCHN MC1 3 9 3 0 0 14 4
3 Kampen MC1 3 6 2 0 1 6 4
4 Bully MC3 3 4 1 1 1 8 7
5 Zutphen MC4 3 3 1 0 2 8 6
6 PW MC2 3 3 1 0 2 6 16
7 Lochem MC2 3 1 0 1 2 7 11
8 Almelo MC3 3 0 0 0 3 4 16
  2e klasse 
  MC 5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MC6 3 7 2 1 0 8 3
2 Epe MC1 3 7 2 1 0 8 4
3 Zwolle MC7 3 6 2 0 1 11 5
4 Mezen MC3 3 6 2 0 1 8 4
5 Apeldoorn MC3 3 6 2 0 1 7 6
6 Flevoland MC2 3 3 1 0 2 3 6
7 Ares MC4 3 0 0 0 3 0 8
8 Zutphen MC5 3 0 0 0 3 4 13
  3e klasse 
  MC 6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampen MC2 3 7 2 1 0 10 2
2 Meppel MC3 3 6 2 0 1 16 4
3 Meeuwen MC2 3 6 2 0 1 15 4
4 Salland MC1 3 5 1 2 0 5 1
5 Zutphen MC6 3 4 1 1 1 3 7
6 Zwolle MC8 3 3 0 3 0 5 5
7 Apeldoorn MC6 3 1 0 1 2 0 8
8 HCHN MC2 3 0 0 0 3 3 26
  3e klasse 
  MC 7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Avanti MC2 3 9 3 0 0 25 2
2 Bully MC7 3 9 3 0 0 18 1
3 Deventer MC6 3 7 2 1 0 9 5
4 Almelo MC6 3 6 2 0 1 13 9
5 EHV MC6 3 3 1 0 2 4 11
6 Holten MC1 3 1 0 1 2 10 19
7 Twente MC8 3 0 0 0 3 1 14
8 Zutphen MC7 3 0 0 0 3 1 20
  4e klasse 
  MC 8 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  MD 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zutphen MD1 3 9 3 0 0 12 1
2 Twente MD1 3 6 2 0 1 19 4
3 Zwolle MD2 3 6 2 0 1 3 2
4 Meppel MD1 3 4 1 1 1 5 11
5 Bully MD2 3 1 0 1 2 1 10
6 Oosterbeek MD2 3 0 0 0 3 0 12
  Subtopklasse 
  MD 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo MD1 3 9 3 0 0 12 2
2 HCHN MD1 3 6 2 0 1 9 6
3 Nijmegen MD2 3 6 2 0 1 6 5
4 Zutphen MD2 3 4 1 1 1 7 6
5 Overbetuwe MD2 3 1 0 1 2 6 11
6 EHV MD2 3 0 0 0 3 1 11
  1e klasse 
  MD 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bully MD5 3 9 3 0 0 15 2
2 Zutphen MD3 3 7 2 1 0 8 2
3 Twello MD1 3 5 1 2 0 7 4
4 Twente MD6 3 3 1 0 2 3 7
5 Deventer MD3 3 1 0 1 2 1 8
6 Bully MD6 3 0 0 0 3 2 13
  2e klasse 
  MD 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Avanti MD1 3 9 3 0 0 36 7
2 Ares MD3 3 7 2 1 0 4 1
3 Twello MD2 3 4 1 1 1 4 10
4 Zutphen MD4 3 3 1 0 2 4 4
5 Bully MD8 3 1 0 1 2 11 20
6 Apeldoorn MD5 3 1 0 1 2 4 21
  3e klasse 
  MD 5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwolle MD7 3 7 2 1 0 9 1
2 Lochem MD4 3 6 2 0 1 8 1
3 Ommen MD2 3 4 1 1 1 4 3
4 Zutphen MD5 2 3 1 0 1 4 3
5 Ares MD5 3 3 1 0 2 4 7
6 Dalfsen MD2 2 0 0 0 2 0 14
  4e klasse 
  MD 6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  MD 7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  MD 8 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
Senioren 
  D VET A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Twente DB 10 26 8 2 0 33 11
2 Oosterbeek DB 10 22 6 4 0 25 5
3 Apeldoorn DB 10 21 6 3 1 28 13
4 Epse DA 10 16 5 1 4 27 22
5 Westerduiven DA 10 10 3 1 6 9 24
6 Zutphen DA 10 8 2 2 6 16 19
7 Upward DD 10 7 2 1 7 8 27
8 Nunspeet DA 10 2 0 2 8 2 27
  Veteranen 2e klasse 
  D VET DO 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zutphen DDA 8 20 6 2 0 18 7
2 Avanti DDA 8 18 6 0 2 29 12
3 Twente DDA 9 17 5 2 2 24 15
4 Ommen DDA 10 8 2 2 6 11 18
5 Almelo DDA 9 6 1 3 5 6 13
6 Hardenberg DDA 10 6 1 3 6 8 31
  Poule 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zutphen D1 8 22 7 1 0 38 12
2 Goor D1 8 21 7 0 1 43 20
3 Mezen D1 8 18 6 0 2 40 12
4 Drienerlo D1 9 17 5 2 2 27 13
5 Avanti D1 8 15 5 0 3 38 10
6 HCHN D1 9 10 3 1 5 16 19
7 Eemvallei D1 8 10 3 1 4 13 28
8 Zeewolde D1 8 4 1 1 6 8 37
9 Hoevelaken D1 8 3 1 0 7 7 37
10 Salland D1 8 0 0 0 8 9 51
  4e klasse 
  Dames 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo DJ1 9 27 9 0 0 68 6
2 Lochem DJ1 9 21 7 0 2 67 11
3 Bully DJ1 9 12 4 0 5 29 36
4 Zutphen DJ1 9 9 4 0 5 19 49
5 Twente DJ1 9 9 3 0 6 18 44
6 Almelo DJ2 9 0 0 0 9 10 65
  2e klasse 
  H VET A 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer HA 10 20 6 2 2 28 19
2 Arnhem HB 10 17 5 2 3 34 30
3 PW HA 10 16 5 1 4 35 24
4 Lochem HA 10 14 4 2 4 27 27
5 Hattem HA 10 13 3 4 3 31 26
6 PW HB 10 13 3 4 3 29 30
7 Zutphen HA 10 12 3 3 4 25 20
8 Apeldoorn HB 10 6 2 0 8 21 54
  Veteranen overgangsklasse 
  H VET B 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo HB 9 20 6 2 1 41 16
2 Deventer HC 9 19 6 1 2 22 11
3 Deventer HB 9 16 5 1 3 24 17
4 Epe HA 9 14 4 2 3 32 19
5 Ares HB 9 14 4 2 3 23 16
6 Lochem HB 9 13 4 1 4 21 22
7 Zutphen HB 9 9 2 3 4 8 10
8 PW HD 9 9 2 3 4 16 21
9 Avanti HA 9 9 2 3 4 17 24
10 Epse HB 9 3 1 0 8 7 55
  Veteranen 2e klasse 
  H VET C 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  H VET L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Lochem HL 10 30 10 0 0 43 12
2 Zutphen HLA 10 22 7 1 2 25 15
3 Twente HLA 10 18 6 0 4 24 17
4 Haackey HL 10 12 3 3 4 15 23
5 Twente HLB 10 11 3 2 5 24 20
6 Bully HL 10 10 2 4 4 23 22
7 Goor HL 10 9 2 3 5 26 36
8 EHV LB 10 1 0 1 9 7 42
  Veteranen L Overgangsklasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eelde H1 9 21 6 3 0 45 15
2 Ares H1 9 20 6 2 1 32 16
3 Leeuwarden H1 9 19 6 1 2 31 20
4 Zeewolde H1 9 18 6 0 3 41 28
5 Hondsrug H1 9 15 5 0 4 25 37
6 Zutphen H1 9 13 4 1 4 32 31
7 Drienerlo H1 9 12 4 0 5 22 30
8 Twente H1 9 10 3 1 5 18 23
9 Flevoland H1 9 9 3 0 6 13 21
10 Roden H1 9 6 2 0 7 12 26
11 HVA H1 10 3 1 0 9 20 44
  3e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zevenaar H2 9 25 8 1 0 55 17
2 Ede H4 10 22 7 1 2 39 24
3 HCM H4 9 20 6 2 1 26 13
4 Bemmel H2 9 13 4 1 4 29 17
5 Wijchen H3 9 13 4 1 4 21 24
6 Union H7 9 12 4 0 5 30 37
7 Dieren H1 9 12 3 3 3 27 28
8 Wageningen H4 9 10 3 1 5 16 34
9 Apeliotes H4 9 9 3 0 6 23 33
10 HCM H3 9 6 2 0 7 12 24
11 Zutphen H2 9 3 1 0 8 7 34
  Res. 1e klasse 
  Heren 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
Overig 
  G-1 8 tal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward G 1 3 9 3 0 0 29 2
2 Zutphen G 1 3 6 2 0 1 16 10
3 Bemmel G1 3 3 1 0 2 3 19
4 Almelo G1 3 0 0 0 3 2 19
  Oost 
  G-2 6 tal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Upward G 3 3 9 3 0 0 12 2
2 Nunspeet G1 3 4 1 1 1 9 9
3 Groningen G 1 2 1 0 1 1 4 7
4 Zutphen G2/ Zevenaar G1 2 0 0 0 2 2 9
  Oost 
  G-3 6 tal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel G2 3 9 3 0 0 18 7
2 Nijmegen G 2 2 6 2 0 0 11 0
3 Twente G3 2 1 0 1 1 11 18
4 Upward G 4 3 1 0 1 2 15 26
5 Zutphen G3 2 0 0 0 2 3 7
  Oost 
Jongste Jeugd 
  J8E 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  JE 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  JE 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  JE 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  JF 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  JF 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  ME 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  ME 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  ME 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  ME 4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  ME5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  MF 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MF 2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  MF 3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  ZAJ8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  ZAJ8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  ZAM8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  ZAM8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Zaal 
  ZADAMES1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Drienerlo D1 0 0 0 0 0 0 0
2 Haackey D1 0 0 0 0 0 0 0
3 PW D1 0 0 0 0 0 0 0
4 Zutphen D1 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  ZAHEREN2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeliotes H3 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel H2 0 0 0 0 0 0 0
3 Drienerlo H3 0 0 0 0 0 0 0
4 Drienerlo H4 0 0 0 0 0 0 0
5 Westerduiven H3 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen H2 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  ZAJA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem JA1 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen JA1 0 0 0 0 0 0 0
3 Hattem JA1 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters JA1 0 0 0 0 0 0 0
5 Nijmegen JA2 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JA1 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  ZAJB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ede JB2 0 0 0 0 0 0 0
2 Kromhouters JB1 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen JB2 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek JB1 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen JB1 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  ZAJB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn JB4 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer JB2 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoogeveen JB1 0 0 0 0 0 0 0
4 Meppel JB1 0 0 0 0 0 0 0
5 Mezen JB1 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JB2 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  ZAJB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Epe JB1 0 0 0 0 0 0 0
2 Flevoland JB2 0 0 0 0 0 0 0
3 Ommen JB1 0 0 0 0 0 0 0
4 Twello JB1 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen JB3 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle JB3 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  ZAJC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bully JC1 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede JC1 0 0 0 0 0 0 0
3 Kromhouters JC1 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek JC1 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente JC1 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JC1 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  ZAJC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem JC2 0 0 0 0 0 0 0
2 HCM JC12C 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterbeek JC2 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward JC2 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen JC2 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JC2 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  ZAJD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer JD1 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen JD1 0 0 0 0 0 0 0
3 Union JD1 0 0 0 0 0 0 0
4 Wageningen JD1 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen JD1 0 0 0 0 0 0 0
  Topklasse 
  ZAJD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer JD2 0 0 0 0 0 0 0
2 Doetinchem JD1 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV JD1 0 0 0 0 0 0 0
4 Epse JD1 0 0 0 0 0 0 0
5 Haackey JD1 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen JD3 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  ZAMA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MA1 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer MA2 0 0 0 0 0 0 0
3 Lochem MA1 0 0 0 0 0 0 0
4 Westerduiven MA1 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenaar MA1 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MA1 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  ZAMA4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MA4 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer MA4 0 0 0 0 0 0 0
3 Epe MA1 0 0 0 0 0 0 0
4 Flevoland MA4 0 0 0 0 0 0 0
5 Hardenberg MA2 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MA4 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  ZAMB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Beuningen MB1 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MB1 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MB1 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromhouters MB1 0 0 0 0 0 0 0
5 QZ MB1 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MB1 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  ZAMB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MB12c 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully MB3 0 0 0 0 0 0 0
3 Lochem MB1 0 0 0 0 0 0 0
4 Union MB2 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MB3 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MB2 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  ZAMB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dieren MB1 0 0 0 0 0 0 0
2 Druten MB2 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MB5 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe MB2 0 0 0 0 0 0 0
5 Wageningen MB3 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MB3 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  ZAMB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bemmel MB3 0 0 0 0 0 0 0
2 Beuningen MB3 0 0 0 0 0 0 0
3 Nijmegen MB6 0 0 0 0 0 0 0
4 QZ MB2 0 0 0 0 0 0 0
5 Union MB3 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MB4 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  ZAMB6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MB5 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer MB6 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV MB4 0 0 0 0 0 0 0
4 EHV MB6 0 0 0 0 0 0 0
5 Twello MB2 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MB6 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  ZAMC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MC1 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully MC1 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV MC1 0 0 0 0 0 0 0
4 Zutphen MC1 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwolle MC2 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  ZAMC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almelo MC2 0 0 0 0 0 0 0
2 Bully MC3 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV MC2 0 0 0 0 0 0 0
4 Lochem MC1 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente MC2 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MC2 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  ZAMC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MC1 0 0 0 0 0 0 0
2 Deventer MC2 0 0 0 0 0 0 0
3 Hattem MC1 0 0 0 0 0 0 0
4 Mezen MC1 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen MC3 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwolle MC4 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  ZAMC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ares MC5 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhem MC2 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterbeek MC4 0 0 0 0 0 0 0
4 Upward MC4 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen MC4 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  ZAMC5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MC3 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MC4 0 0 0 0 0 0 0
3 HCM MC3 0 0 0 0 0 0 0
4 Overbetuwe MC3 0 0 0 0 0 0 0
5 Upward MC5 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MC5 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  ZAMD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Arnhem MD1 0 0 0 0 0 0 0
2 Bemmel MD1 0 0 0 0 0 0 0
3 Ede MD1 0 0 0 0 0 0 0
4 Oosterbeek MD1 0 0 0 0 0 0 0
5 Overbetuwe MD1 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MD1 0 0 0 0 0 0 0
  Sub-topklasse 
  ZAMD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kromhouters MD1 0 0 0 0 0 0 0
2 Nijmegen MD3 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterbeek MD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Zevenaar MD1 0 0 0 0 0 0 0
5 Zutphen MD2 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  ZAMD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Ede MD3 0 0 0 0 0 0 0
3 Wageningen MD4 0 0 0 0 0 0 0
4 Westerduiven MD1 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenaar MD2 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MD3 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  ZAMD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Deventer MD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Dieren MD1 0 0 0 0 0 0 0
3 Mezen MD3 0 0 0 0 0 0 0
4 Westerduiven MD3 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenaar MD4 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MD4 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  ZAMD5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Apeldoorn MD5 0 0 0 0 0 0 0
2 Ares MD4 0 0 0 0 0 0 0
3 Deventer MD5 0 0 0 0 0 0 0
4 EHV MD5 0 0 0 0 0 0 0
5 Twello MD3 0 0 0 0 0 0 0
6 Zutphen MD5 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse